Sündüz Durmaz

Sündüz Durmaz hakkında merak edilen soruların cevapları. Boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? Evli mi? kariyeri, eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılında dünyaya gelen Durmaz aslen Cezayir kökenlidir ve Cezayir’de doğmuştur. Türk ekran severler tarafından katıldığı Doya Doya Moda isimli yarışma ile tanınmıştır. Katıldığı yarışmada, 7 büyük bedenin stili yarıştırılmıştır. Çok iddialı olan Durmaz özellikle ekran severler tarafından konuşması ve aksanı nedeni ile aslen nereli olduğu yönünde araştırılmıştır.

Geçmiş yıllarda ülkesinde eski bir model olarak podyuma çıktığı da belirtilen Sündüz Durmaz, evlidir ve iki çocuğu vardır. 42 beden ve 80 kilo’dur, ancak boyu hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Özellikle Youtube video kanalında Arapça olarak hazırlanmış olan videolarını takipçileri ile paylaşmaktadır. Youtube video kanalında 84,1 B abone, resmi instagram hesabında ise günümüz itibariyle 74,6bin civarında takipçi sayısına sahiptir.


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz