Sezer Dermenci

0
Sezer Dermenci uzun süredir aşk yaşadığı İvana Sert ile dünya evine girdi.
Sezer Dermenci

Sezer Dermenci kimdir? Aralık 2019 yılında Miss Belgrade tescilli mankeni İvana Sert ile aşk yaşamaya başlayan Sezer Dermenci hakkında bilgiler arama motorlarını bir hayli meşgul ediyor. İvana Sert ve Sezer Dermenci yaklaşık 3 yıldır yaşadığı aşklarını evlilik ile birleştirdi. Daha öncesinde çiftimiz İvana Sert’in korona virüse yakalanmasından dolayı düğünlerini geç bir tarihi aldıklarını duyurmuşlardı. Sezer Değirmenci’nin özel hayatı bu kadar merak konusu olmuşken gelin hep beraber bir göz atalım.

Sezer Dermenci Kimdir? Hangi Otelin Sahibi?


İzmir’de dünyaya gelen Sezer Dermenci Fevzi Dermenci ve Ayşe Dermenci’nin oğludur. Dermenci kardeşi ile birlikte İzmir Urla’da butik otel işletmeciliği yapmaktadır. Lakin Sezer Dermenci’nin hangi otelin sahibi olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Hakkında pek fazla bilgi olmayan Sezer Dermenci’nin boyu ve kilosu sosyal medyada bir hayli aratıldı. Kesin bilgiler olmamakla birlikte ortalama olarak Sezer Dermenci’nın boyu 1.80 diyebiliriz. Kilosunu ise yine ortalama olarak 75 civarlarında diyebiliriz. Aynı zamanda Dermenci’nin yaşı da gizliliğini korumaktadır.

Daha önceden herhangi bir evlilik yapmayan Sezer Dermenci’nin eski eşi başlığı arama motorlarında yerini aldı. Lakin Sezer Dermenci’nin eskiden yaptığı bir evliliğin bilgi bulunmamaktadır. Aynı zamanda Sezer Dermenci’nin çocuğu da yoktur.

Sezer Dermenci ve İvana Sert

Geçtiğimiz günlerde Maldivler’de rüya gibi bir düğün töreni ile dünya evine giren Sezer Dermenci ve İvana Sert mutluluklarını Instagram hesapları üzerinden sevenlerine duyurdu. Çiftin düğününe İvana Sert‘in ilk eşinden dünyaya gelen Ateş Sert’te katıldı. Sert evlilikleri ile ilgili ilk açıklamayı “Allah dualarımı duydu ve kabul etti, bana istediğim adamı yolladı” ifadesine yer vererek yaptı. Aralık 2019 yılından beri aşk yaşayan sempatik çift, İvana Sert’in korona virüse yakalanması nedeniyle düğünlerini daha geç bir tarihe aldıklarını dile getirmişlerdi.

Sezer Dermenci Instagram

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz