Sevi Demirçivi

Sevi Demirçivi rol aldığı sinema, dizi ve sahne aldığı tiyatro oyunları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise ekran severler tarafından kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? eğitimi gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Bazı kaynaklarda 1990 doğumlu olduğu belirtilmektedir. Ancak henüz doğum yeri, aslen nereli olduğu, boy ve kilo gibi bilgilerine ulaşılamamıştır. Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Özellikle sahne aldığı tiyatro oyunları ile büyük bir başarı yakalayan Sevi Demirçivi en son Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Amir Ümit karakterini canlandıran ünlü isim başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmiş, ekran severlerden tam not almıştır. Dizi’ye 2020 yılında Emre Törün ve Rabia Kaya ile birlikte dahil olmuştur. Gelecek bir çok başarılı projenin içerisinde yer alması beklenmektedir.

Arka Sokaklar dizisinden önce ise Kaybedenler adlı film ile, Keneler ve Karıncalar isimli bir film de rol almıştır. Gökçe Aktaş Oyunculuk Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Rol aldığı, Kaybedenler adlı film, sekiz ayrı öyküden oluşmuş, 1 gün içerisinde İzmir’de geçmiştir.

Sevi Demirçivi tiyatro oyunları;

2019 – Yanlışlık (Martha)
2019 – Tartuffe (Marianne)
2017 – Savaş Alanı Gibi Kadın (Oyuncu)
2016 – Üç Kız Kardeş (Oyuncu)
Süleyman ve Öbürsüler (Oyuncu)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz