Servet Altaş

0

Servet Altaş hakkında merak edilenler, kısaca eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Servet Altaş Kimdir?

Servet Altaş Avukat, İş insanı. Doğup büyüdüğü memleketi Ordu’da İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini tamamlamıştır. 2009 senesinde İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden başarıyla mezun olmuştur. Üniversite eğitiminin ardından yabancı dil eğitimini Amerika Birleşik Devletleri’nde sürdürmüştür.

Servet Altaş Nereli?

Servet Altaş aslen Ordu’ludur ve Ordu’da dünyaya gelmiştir.

Servet Altaş Kaç Yaşında?

Avukat Servet Altaş 37 yaşındadır. Doğum tarihi 20 Aralık 1986.

Kısaca Çalışmaları, Hayatı:

Eğitim hayatı sonrasında iş hayatına atılan Altaş, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olan Altaş Grup Şirketi’nin Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda Altaş Otomotiv Şirketi’nde Grup Başkanlığı görevini üstlenmiştir.

Yöneticilik kariyerinde çeşitli başarılara imza atan Altaş, 2020 yılında MÜSİAD Ordu İl Temsilciliği görevine atanmıştır. 22 Haziran 2023’teki Genel Kurul Toplantısında tekrar başkan olarak seçilen isim olmuştur.

Sektördeki deneyimlerini ve bilgisini kullanarak Altash Marin, Altas Motors, Pickup Off Road ve Al Sat Takasla gibi projeleri hayata geçirmiştir. Bu projeler Altaş’ın sektöre olan katkılarını ve yenilikçi girişimlerini göstermektedir.

Altaş, iki çocuk babasıdır ve aile yaşamıyla birlikte iş yaşamına da önem vermektedir. Hem eğitim hayatında hem de iş hayatında gösterdiği kararlılık onun başarı dolu kariyer yolunu şekillendirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz