Serpil Uzunçavdar

Serpil Uzunçavdar resmi facebook hesabı üzerinden de duyurduğu üzere Survivor yarışmasına katılmak için başvuran isimler arasında yer almıştır. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur? kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1986 yılında dünyaya gelen Serpil Uzunçavdar Survivor yarışmasına katıldığı takdirde ülkemizi Yunanistan’a karşı tüm gücü ile savaşarak temsil edeceğini belirtmiştir. Yarışmanın kendisine özgüveni yüksek olan, güvenen ve gerçek savaşçı ruhuna sahip kişiler için olduğunu bu neden lede tam ona göre bir yarışma olduğunu belirtmiştir.

Serpil Uzunçavdar Milli Hakem olarak bilinmektedir. Ayrıca TAEKWONDO Dünya 3. sü’dür. 13 Türkiye şampiyonluğu ve Uluslararası balkan şampiyonluğuna da sahip olan Milli sporcu, Fitness antrenörü ve bir şirketin işletme müdürü olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Geçmiş dönemlerde çok büyük hastanelerin işletme müdürlüğünü üstlenmiştir.

Survivor 2019 yarışmasına katılmak için başvurmuş, önümüzdeki günlerde bu yarışmada yer alıp almayacağı merak konusudur. Tüm araştırmalarımıza rağmen boyu, kilosu, aslen nereli olduğu, doğum yeri ve eğitim durumu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Kendisini Survivor yarışmasında, dobralığıyla, delikanlılığıyla, başarısıyla, mertliğiyle, açık sözlülüğü, gözü karalığı, savaşçı ruhu ve içindeki canavarla şampiyon olabileceğini söylemiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz