Senem Kuyucuoğlu

Senem Kuyucuoğlu hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 doğumlu manken, model Senem Kuyucuoğlu İzmir’de dünyaya gelmiştir. Annesi Nergis Kuyucuoğlu babası ise İrfan Kuyucuoğlu’dur.

Bir çok yarışmada derece elde etmiştir. En son 2009 yılında Kainat Güzellik yarışmasına katılan Kuyucuoğlu, Boxer dergisi okurları tarafından oylanmış ve Türkiye’nen en seksi 50 kadın sıralamasında 3. sırada yer almıştır.

Henüz 14 yaşında iken modelliğe adım attı, 15 yaşını doldurmadan Deniz Akkaya ile birlikte Top Model Türkiye yarışma programına dahil oldu ve 2. oldu. 2007 Best Model of Turkey yarışmasında Türkiye’nen en iyi modeli seçilmiş ve Best Model of the World yarışmasında ülkemizi temsil ederek Dünyanın en iyi 2. modeli olmayı başarmıştır. 123 cm bacak boyuna sahiptir. Boyu 1.84 cm, kilosu 61, vücut ölçüleri ise 95-64-93 cm’dir.


Defile ve organizasyonlarda yer alan Senem Kuyucuoğlu 2016 yılında Hülya Avşar ile birlikte çalışmaya başlamıştır.

2016 yılının Ağustos ayında Bahtiyar Yurtoğlu ile nişanlanmış ve evlilik yolunda ilk adımı atmıştır. Bir dönem ismi aykırı ilişkiler ve uyuşturucu ile anılmış ve uyuşturucu nedeni ile tedavi gördüğü belirtilmiştir.

2014 yılından itibaren yaşadığı sıkıntılı günleri geride bırakan güzel isim 2018 yılında İstanbul Nişantaşı’nda Nova Bite isimli bir kafe’de garson olarak çalışmaya başlamıştır. Yaptığı açıklamada ise bu işin zoruna gitmediğini ve ekmek parasını kazandığını dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz