Sema Akpınar

0

Sema Akpınar kimdir? Güzelliği ile TikTok’ta kocaman bir kitle elde eden Sema Akpınar’ın boyu ve kilosu arananlar listesinde kendisini gösterdi. Özellikle Uğur Bay ile ayrıldıktan sonra Sema Akpınar Instagram ve Sema Akpınar TikTok hesaplarında takipçi sayısı yükseldi. Şu aralar Sema Akpınar’ın eski sevgilisi Uğur Bay olarak bilinse de Sema Akpınar ve Uğur Bay neden ayrıldı? sorusu hala gündemde yerini koruyor.

Sema Akpınar Kimdir? Kaç Yaşında?

İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelen Sema Akpınar hakkında aratılanların ardı arkası kesilmemeye devam ediyor. 2 Aralık 1998 tarihinde doğan Sema Akpınar’ın yaşı biz yazımızı yazarken 23’dür. Sema Akpınar Yay burcu kadınıdır. Kısa zamanda TikTok’ta binlerce kitleye adını duyurmayı başardı. Sosyal medyada Uğur Bay sayesinde ilerlediğini dile getirdi. Lakin çiftimiz geçtiğimiz saatlerde ayrıldıklarını Instagram hesabından duyurdular.

Sema Akpınar’ın Boyu ve Kilosu

Geçtiğimiz aylarda eski sevgilisi Uğur Bay ile ‘Sevgilim ile birbirimizi ne kadar tanıyoruz?’ videosunda 44 kilo olduğundan söz eden Sema Akpınar’ın boyu hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Sema Akpınar ve Uğur Bay

En uzun ayrılıklarının bile 1 saat sürdüğünü dile getiren çiftimiz bu kez kesin olarak ayrıldıklarını Instagram hesaplarından takipçilerine duyurdular. Sema Akpınar’ın ”Bu gönül ile alakalı. Uğur’dan başkasını istemedim. ” sözünden sonra aralarında ki aşkı gözlerinden okutan çiftimiz ortak karar ile ilişkilerini noktaladıklarını ifade etti.
sema 2343242

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz