Sami Cansız

Sami Cansız iş dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Sami Cansız Kimdir?

Sami Cansız iş insanı, girişimci, yatırımcı. Ayrıca mobil yazılım konusunda uzmanlaşmış bir isimdir. 2004 senesinde Mimar Sinan Üniversitesi’nde, yetenek sınavını, 1.likle kazanmış ve 2007 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından sektörde bulunan büyük ajanslarda Junior Art Director olarak başarılı çalışmalarını sürdürmüştür.

O süreç içerisinde, reklamcılar derneğinden aldığı 1 adet birincilik, 2 tane de ikincilik ödülleri ile toplamda 3 ödül kazanmıştır. Grafik Tasarım konusunda çalışmalarını sürdürürken daha çok reklam sektöründeki üst düzey performansı ile kısa sürede pek çok kişinin takdirini kazanmayı başarmıştır.
sami cansiz1 jpg

Sami Cansız Nereli?

Sami Cansız aslen Trabzon’ludur. Trabzon’da dünyaya gelmiştir.

Sami Cansız Kaç Yaşında?

Sami Cansız 41 yaşındadır. Doğum tarihi 18 Mart 1982, burcu ise balık.

Mobil Yazılım konusunda uzman isimlerdendir.

Sanatsal anlamda da başarılı olan Sami Cansız, yapmış olduğu tablolar için düzenlenen bir sergide yüksek gelir elde etmiştir. 2011 yılında reklam sektöründe hedefine ulaştığını düşünerek, daha sonra sektör değişikliği yaparak mobil yazılım konusunda uzmanlık kazanmıştır.

Sektörde pek çok projeye değer kazandırarak günümüze kadar uzanan birçok mobil uygulama için yatırımlar gerçekleştirmiştir. Günümüz itibariyle birçok uygulamanın yöneticiliğini ve danışmanlığını üstlenmekte, kurumsal anlamdaki kariyerine İstanbul’da devam etmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz