Pınar Işık Ardor

1

Pınar Işık Ardor günümüzde Beyaz Tv ekranlarında 7.GÜN adlı programı hazırlayıp sunmaktadır. Hakkında merak edilen bir çok sorunun cevabı. Kimdir? kaç yaşında? doğum yeri, doğum tarihi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1974 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Pınar Işık Ardor aslen Balıkesir’li, Oğlak burcu’dur. İlköğretim, Ortaokul ve Lise eğitimini İstanbul, Ataköy Lisesi’nde tamamlamış ardından 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzun yıllar (7 yıl kadar) bankacılık alanında iş hayatını sürdürmüş, Koçbank ve Egebank A.Ş bünyesinde yöneticilik yapmış, ardından bankacılık mesleğine ara vermiştir.

Aradan geçen bir sürenin ardından mesleğinde değişiklik yaparak medya sektörüne giriş yapmıştır. Rumeli Tv, Yeniçağ Tv, KanalTürk, Akşam, Kanal T ve Cem Tv gibi kanallarda Ekonomi Editörü, sunucu, programcı ve yapımcı olarak görev almıştır. Günümüzde ise Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan 7.Gün isimli programı sunmaktadır.

Adrenalini yüksek spor türlerinden hoşlanan Pınar Işık Ardor ayrıca At’a binmeyi de çok sevmektedir.

Bugüne kadar yapmış olduğu programlar, Sadece 1 Derece, Ekonomi Gündemi, Ana Haber Bülteni, Sektöreel, Seçim Arenası, Açık Kanal, Artı Değer, Artı Finans.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz