Nursel Ergin

Nursel Ergin Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, nasıl ünlü oldu? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nursel Ergin Kimdir?

Nursel Ergin sunucu olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Geçmiş yıllarda özellikle hayat hikayesi ile gündeme gelen başarılı isim, ilk olarak televizyon ekranlarında katıldığı Varmısın Yokmusun isimli yarışma programı ile dahil olmuştur.

2 yaşında kardeşi ile beraber Kasımpaşa Çocuk Yuvası’na verilmiş 11 yaşında kadar yuvada yetişmiş daha sonra 16 yaşında babası ile yaşamaya başlamıştır. Çok küçük yaşta babasının alkol sorunu nedeni ile annesi ve babası boşanmıştır. Olayın ardından abisi ile birlikte yetiştirme yurduna verilmiş ve 11 yaşına kadar yetimhanede büyümüştür.
Nursel Ergin7

Nursel Ergin Boyu, Kilosu

Nursel Ergin 1.60 boyunda ve 49 kilodur.

Nursel Ergin Kaç Yaşında?

Nursel Ergin 43 yaşındadır. Doğum tarihi 30 Temmuz 1980, burcu ise aslan’dır.

Nursel Ergin Evlimi? Eşi, Çocuğu

Nursel Ergin 18 yaşında bir evlilik gerçekleştirmiş, daha sonra boşanmıştır. İlk eşinden Bengü Çınar isminde bir kızı vardır. İkinci evliliğini ise 2017 yılında Murat Akyer ile gerçekleştirmiştir. Eşi Murat Akyer İstanbul doğumlu ve medya alanında çalışmalarını sürdürmektedir.
Nursel Ergin8
Kanal D televizyon kanalında hanımların yemek tarifi öğrendiği Mutfağım adlı programı sunmuştur. 2015 yılında ise Show Tv’de Nurselin Mutfağı isimli program ile kariyerine devam etmiştir.

Geçmiş dönemde TRT 1 ekranlarında Can Kırıkları adlı dizide Suna karakterini canlandırmış ve oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Günümüzde ise Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta adlı programı hazırlayıp sunmaktadır.

Nursel Ergin Nereli?

Nursel Ergin İstanbul doğumludur. Ancak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Resmi instagram hesabı @erginnursel ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz