Nemet Alizade

Nemet Alizade 2017 yılından bu yana yayınlanan YouTube videoları ile gündeme gelmektedir. Hakkında ise kısa süre içinde bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Nemet Alizade Kimdir? Nereli?

1994 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen Alizade, Azerbaycan Beyleqan doğumlu’dur. Başarılı fenomen 2011 yılında Zerife Eliyeva 2 numaralı okuldan mezun olmuştur. 2012 senesinde orduya askerliğe gitmiş ve 2014 yılında vatani görevini tamamlamış, fenomenliğe adım atmıştır.

Azerbaycan ve kardeş ülke Türkiye halkının sevgisini kazanan Nemet Alizade, çektiği videolar Türk halkının da dikkatini çekmiştir. Kısa süre içinde Türkiye’nin meşhur isimleri fenomenin videolarını paylaşarak destekte bulunmuşlardır.

“Bugüne kadar birçok başarı elde ettim”

“Bunlardan biri ATV TV kanalında yayınlanan “Vine Show” projesi ve yarışmada hemen 3.cü oldum. Ve seyircinin sevgisini kazandım. Gelecekle ilgili düşüncelerim. Esas olarak youtube kanalımda kısa filmler yapmak istiyorum çünkü insanları düşündürmeyi ve onlara iletmek istediklerimi iletmeyi seviyorum. Benim için en büyük başarı, insanların sevgisini kazanmaktır!”

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz