Natali Yarcan

Natali Yarcan Axess İyi Yaşayanlar Kulübünün desteği ile hazırladığı İyi Yaşayanlar Programını sunmuştur. Ayrıca yemek üzerine yaptığı program ve yazdığı kitaplar ile dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Natali Yarcan Kimdir?

Natali Yarcan sunucu, yazar, televizyon programcısı. GOURMAND COOKBOOK AWARDS’ın sahibi, 2010’DA Türkiye’deki en iyi ilk yemek kitabı, Natali Tarifleri Hatıraları.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili Edebiyatı mezunudur. Ayrıca Virginia Marymount Üniversitesi’nde pazarlama üzerine master yapmıştır. Uzun seneler kimya sektöründe çalışmıştır. Yurtdışında pazarlama eğitimi aldıktan sonra kimya sektöründe yer alan aile şirketinde 6 yıl çalışmış, kızı doğduktan sonra ayrılmış, hobi olarak Conrad’ın pastane bölümünde çalışmıştır.

Son dönemlerde ise yazmış olduğu yemek kitapları ve yemek programları, tarifleri ile büyük ilgi görmüştür. Ayrıca youtube üzerinden İyi Yaşayanlar isimli program da İlker Canikligil & Mustafa Seven ile birlikte kamera karşısına geçmiştir.

Natali Yarcan Nereli?

Natali Yarcan aslen İstanbul doğumludur. Annesi Rum, babası ise Ermeni’dir.

Yemek kitaplarının Oscar’ını alan güzel isim, Tarifler ve Anılar isimli kitabın yazarıdır.

Çocukluk yılları İstanbul Sarıyer Dereiçinde geçmiştir. Annesinin halasının eski yıllarda Tarabya’da ‘Garabet’in Meyhanesi’ isimli bir lokantası olduğunu ve çok meşhur olduğunu dile getirmiştir. Behçet Çağlar ve Salah Birsel gibi şair ve yazarların uğrak noktası olmuştur.

Natali Yarcan’ın iki çocuğu vardır. Eski eşinden boşanmıştır. Gökyay soyadını kullanmış, günümüzde Yarcan soyadını kullanmaktadır. Maalesef doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Doğum tarihi 1 Ağustos, burcu aslan’dır, ancak doğum yılı bilgisi henüz bilinmiyor.

Natali Yarcan İbrahim Çelikkol Sevgili mi?

Natali Yarcan son dönemde yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol ile sevgili oldukları haberleri ile de sık sık gündeme gelmektedir. Sosyetenin güzel isimlerinden Natali ve İbrahim Çelikkol‘un Simurg Inn’in sahibi Dilara Karabay’ın mekanında tanıştıkları ve yeni bir aşka yelken açtıkları iddia edilmiştir. Ancak bu konu hakkında henüz net bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Güzel ismin resmi instagram hesabı @nataliyarcan ‘dır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz