Mustafa Zeren

Mustafa Zeren tiyatro kökenli oyuncudur. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Oynadığı sinema ve diziler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mustafa Zeren Kimdir? Nereli?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Aypi Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Bugüne kadar bir çok başarılı sinema ve dizide rol almıştır. İngilizce bilen ünlü isim doğma büyüme İstanbul’lududur, yaşantısını günümüzde de İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan Ataşehir İlçesi’nde sürdürmektedir.

Mustafa Zeren Boyu, Kilosu:

Boyu 1.85 cm, kilosu ise 84. Resmi instagram hesabını @mzerenn ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle takipçi sayısı ise 21,6bin civarındadır. Resmi twitter hesabı ise @zerenmustfa.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Yasak Elma, Maraşlı, Kırmızı Oda, 50M2 ve Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı. 2021 senesinde internet dizisi olan Terapist isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Ayrıca Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Şefik karakterine hayat vermiştir. En son ise Tozkoparan İskender 10171’de Afşin karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz