Murat Gözgü

2

Murat Gözgü seslendirdiği Utanmadın Giderken isimli eser ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı isim hakkında hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Murat Gözgü Kimdir? Nereli?

Murat Gözgü şarkıcı, müzisyen, söz yazarı. 1983 yılında dünyaya gelen başarılı sanatçı aslen Siirt doğumludur. İstanbul Üniversitesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Çok küçük yaşlarda ticaret ile uğraşmaya başlamış, ayrıca turizm ve taşımacılık işleri ile meşgul olmuştur. Ticaret hayatındaki başarılarına daha sonra müzik dünyasında ki başarılarını da eklemiştir.

Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren Gözgü, Güneydoğu’nun köklü geniş bir ailenin mensubudur. Seyahat etmekten büyük keyif alan ünlü isim, sık sık boş zamanlarını seyahat ederek, yeni insanlar ve yeni yerler keşfederek değerlendirmektedir. Rusça bilen Murat Gözgü günümüzde başarılı müzik kariyerini sürdürmektedir. 2020 senesinde Benim Rüyam, ardından Sesver isimli şiir albümü ve 2021 yılında seslendirdiği Utanmadın Giderken isimli şarkıyı müzik severler ile buluşturmuştur.

Utanmadın Giderken isimli şarkının sözleri kendisine, müziği ile Alişahin’e aittir. MGM Müzik etiketi ile yayınlanan Utanmadın Giderken şarkısı netd müzik’de. Şarkının video klip çalışması kısa süre içinde binlerce kez izlenmiştir. Youtube ve Youtube music hitler’de ilk yüz içinde yer almış, fizy, deezerr ve spotify müzik listelerinde en üst sıralarda zirvelerde yer edinmiştir.
murat gozgu1 1 jpg

2 Yorumlar

  1. Unutmadin giderken şarkıyla tanıdım sesi yüreği çok temiz dinlerken huzur buluyorum çok daha fazla yükseleceğini yürekten inanıyorum iyi ki varsın Murat GÖZCÜ ?

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz