Müge Uzel

Müge Uzel kaç yaşında? boyu, kilosu ve hakkında merak edilen diğer soruların cevapları. Kısaca hayatı, sunduğu program ve katıldığı yarışmalar.

Müge Uzel 1989 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur.

Özellikle Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışması ile uzun süre gündemde yer almıştır. Yarışmada güzelliği ve karakteri ile herkese kendisini hayran bırakmayı başarmıştır.


Üniversite eğitiminin ardından 1 sene kadar Pegasus’ta hostes olarak çalışan Müge Uzel ayrıca oyunculuk ve spikerlik eğitimi almıştır. Günümüzde Kanal D ekranlarında yayınlanan Son Moda isimli programı hazırlayıp sunmaktadır. Ayrıca daha önce Sen Sağ Ben Selamet isimli sinema filminde rol almıştır. 2014 yılında ise Lipton Ice Tea reklam filminde Serhan Arslan ile birlikte yer almıştır.

Müge Uzel’in boyu 1.75 cm, kilosu ise 55’tir. Hangi takımlı sorusunun cevabını ise, sıkı bir Galatasaray olarak verebiliriz. Aslen İzmir’lidir ve İzmir’de doğmuştur. Son olarak sevgilisi var mı? yok mu? sorusunun cevabına maalesef ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz