Mendebur Lemur

Mendebur Lemur hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mendebur Lemur ‘un gerçek ismi Hakan’dır. Boyu 1.72 cm, kilosu ise 57’dir. Sosyal medya dünyasının çok yakından tanıdığı başarılı isimler arasında yer almaktadır. 2016 senesinde eğlenmek amacı ile bir kaç video çekip Youtube video kanalında yüklemiştir. Ardından gelen olumlu tepkilerin ve isteklerin üzerine video çekmeye ve paylaşım yapmaya devam etmiştir. Günümüzde ise ciddi bir takipçi ve abone sayısını ulaşmıştır. Maalesef aslen nereli olduğu ve eğitimi hakkında merak edilen bilgilere ulaşılamamıştır.

Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı, 194bin, Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 1,22 Mn… Youtube video kanalında birbirinden farklı çok çeşitli videolar bulunmaktadır. Zaten kendisi de kanalını Madagaskar ormanları gibi her telden bir şeyler bulabileceğiniz bir Lemur’un kanalı olarak tanımlamaktadır. Özellikle yurt dışından satın aldığı ürünlerin yanı sıra, 3D yazıcı ile ürettiği ürünleri yayınlarında tanıtmaktadır.

2019 yılında Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve Acun Ilıcalı‘nın hazırlayıp sunduğu yeni yarışma programı Exatlon Challenge‘ın yarışmacıları arasına katıldığı belirtilmiştir.

Mendebur Lemur Youtube kariyeri ve hakkında kısa kısa;

İlk başta hobi olarak başladığı sosyal medya macerasını günümüzde profesyonel olarak sürdürmektedir. Başka bir deyimle artık hayatını yapmaktan hoşlandığı hobisi olarak yaşamaktadır.

Geceyi ve karanlığı çok sevmekte, genelde odasında karanlıkta oturmayı tercih etmekte, bunun yanı sıra sessizliği sevmekte, tam tersi gürültüden ise nefret etmektedir. Yüzünün çok esnek olduğunu, anormal derecede esneyebildiğini dile getirmiştir. Kendisindeki bir diğer özellik ise istemsizce de olsa laf sokma özelliğidir. Kendisini kontrol edemediğini, düşünmeden hareket ettiğini, hatta kendisine bile sık sık laf soktuğunu dile getirmiştir. Bu özelliği sebebi ile arkadaşlarının ona ilk bakış açılarının gıcıkça olduğunu belirtmiştir.

Kendisine ait bilgisayarın bir başkası tarafından kullanılmasına ve dokunulmasına, hatta ekranına bakılmasına bile tahammülü yoktur.

Alışveriş konusunda ise bir kıyafet beğendi ise mutlaka onun farklı renklerini de aldığını söylemiştir. Tüm bunların yanı sıra yaşadığı bir kaza nedeni ile araba kullanmaktan nefret etmektedir.


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz