Loren Gray

Loren Gray sosyal medya dünyasının en ünlü isimleri arasında yer almış, günümüzde ise kariyerini bir çok alanda başarı ile devam ettirmektedir. Peki aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca kariyeri, ailesi, hayatı ve biyografi bilgileri.

2002 yılının Nisan ayında Amerika, Pensilvanya’da dünyaya gelen Loren Gray Koç burcudur. Boyu 1.72 cm, kilosu ise 58’dir. Günümüzde yaşantısını Los Angeles Kaliforniya’da sürdüren Gray,’in annesi kuaför, babası ile biyolog olarak çalışmaktadır. Kendisinde 8 yaş büyük bir üvey ablası vardır.

Loren Gray sosyal medya kariyeri;

Henüz kariyerinin ilk dönemlerinde iken, 2013 yılında Twitter hesabını aktif etmiş, 2014 yılının Haziran ayında YouNow’a kaydolmuştur. Ardından Musical.ly ile popülerliği artmış, 2015 yılında ise işler daha ciddi boyuta ulaşmıştır. O dönem öncesinde Loren Beech ismini kullanan güzel ilerleyen süreçte Tiktok’a katılmış ve kısa sürede en popüler 2. kişi olmayı başarmıştır.

2018 yılında müzik hayatına atılmış ve şarkıcı olarak kariyerine yön vermiş, ayrıca güzellik üzerine Youtube kanalını aktif etmiştir. Daha sonra Hype House’un 48 milyonu olan Charli D’Amelio tarafından bu rekor Gray tarafından devralınmıştır. Gray günümüze kadar 3 defa Teen Choice Ödülü’ne aday gösterilen isim olmuştur.

Kaç dövmesi var?

Güzel ismin hayranları genellikle dövmeleri ile de bir çok kez kendisine soru yöneltmişlerdir. Gray’in boynunun arkasında bir çift melek kanadı olan dövme bulunuyor.

Köpekleri;

Kendisi kadar olmasada bir çok ünlü isimden daha popüler olan iki evcil Pomeranyalı cinsi köpeği bulunmakta. Angel ve Smudge isimli köpeklerinin de instagram hesapları bulunmakta ve hatırı sayılır bir takipçi kitlesi bulunmakta.

Sevgilisi kim?
Bir dönem ismi Koey Kislyk ile anılmıştı. Ancak ayrılmış 2016 yılından bu yana ise Juwany Roman ile mutlu birlikteliği sürmektedir.

Sosyal medya hesapları;

Güzel ismin günümüz itibariyle tiktok hesabında ki takipçi sayısı 44.5M. Resmi instagram hesabında bu sayı 19,5milyon, twitter hesabında ise 1,2 Mn civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 3,78 Mn…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz