Lavinya Ünlüer

5

Lavinya Ünlüer son dönemlerde hem sosyal medyada hem de rol aldığı diziler ile adından söz ettirmeyi başaran çocuk oyuncularımızdandır. Hakkında ise sıkça kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? ailesi, eğitimi, memleketi, rol aldığı diziler gibi sorular merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2011 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelen Lavinya Ünlüer, İkizler burcudur. Boyu 1.35 cm, kilosu ise 25’tir. Saç rengi sarı, göz rengi ise yeşil’dir.


Küçük yaşta ailesine oyuncu olmak istediğini belirtmiş, ardından ailesinin desteği ile oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Bugüne kadar bir çok dizinin yanı sıra bir çok markaya da modellik yapan Lavinya Ünlüer, En İyi Stil Sahibi Çocuk ödülüne sahip olmuştur.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2014 yılında Reaksiyon isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha önce ekran severler tarafından Emel Müftüoğlu‘nun Hovar’da isimli klibi ile tanınmıştır.

Kendisini televizyon ekranlarında görmekten mutluluk duyan Ünlüer, paten kaymaktan, yüzmekten ve dans etmekten çok hoşlanmaktadır. Annesi fotoğrafçı’dır, bu nedenle sosyal medya hesaplarındaki resimleri profesyonel çekimlere sahiptir. Resmi sosyal medya hesapları ailesi tarafından yönetilmektedir. 2019 yılı itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 173bin ‘dir. Sosyal medya hesabında genellikle çeşitli markaların kids kıyafetlerinin tanıtımında da reklam yüzü olmanın yanı sıra, şampuan, oyuncak vb. gibi ürünlerinde reklamlarında yer aldığı görünmektedir. Ayrıca bir çok dergide de kapak yüzü olarak yer almıştır.

Hangi ajansta sorusunun cevabı ise, Kemal Ekenel Ajans’a bağlı olarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

İstanbul doğumludur ancak anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Maalesef annesi ve babası hakkında bilgilere de ulaşılamamıştır.

Günümüzde Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Benim Tatlı Yalanım isimli dizide Kayra karakteri ile oyunculuk çalışmalarını devam ettirmektedir.

Lavinya Ünlüer oynadığı diziler;

2014 – Reaksiyon
2015 – Beyaz Gece (Çiçek)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Çiçek)
2017 – Ufak Tefek Cinayetler (Mila)
2019 – Benim Tatlı Yalanım (Kayra)

5 Yorumlar

  1. Lavinya, oyunculuk yolunda sana başarılar dilerim. Daha yolun çeyreğini tamamladın ve önünde daha uzun bir yol var. Bu süreç boyunca sana başarılar diliyorum. Seviyorum seni❤️

  2. Ben Serenay, Lavinya Ünlüer’i çok sevdim. Lavinya beni tanımıyo, ama ben onu tanıyorum. Lavinya başarı dilerim hayatında başarılar.

  3. Lavinya ünlüer çok açık hiç sevmiyorum babamın kızı olsa babam onu oyuncu yapar ama açık giydirmez lavinya hep göbek açıklı benziyen elbise bune bu kız çok açık

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz