Kıvanç Kasabalı

Kıvanç Kasabalı TRT Belgesel’de yayınlanan Şehirden Uzakta isimli program için kamera karşısına geçmiştir. Özellikle ekran severler tarafından rol aldığı Yaprak Dökümü isimli dizide ki Cem karakteri ile tanınmıştır. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kıvanç Kasabalı Kimdir? Aslen Nereli?

1975 yılının Şubat ayında dünyaya gelen başarılı isim doğma büyüme bir kaç kuşaktır İstanbul’ludur. Ancak anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu, memleketi bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Bursa Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Medya dünyasında ilk olarak model olarak ismini duyurmuştur. Daha sonra televizyon ekranlarında rol aldığı diziler ve sunduğu programlar ile kariyerini sürdürmüştür.

En son TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan Şehirden Uzakta isimli programı sunmuştur. Kıvanç Kasabalı programda samimiyeti, gittiği köylerde yaşama ortak olması programa ayrı bir hava katmış ve büyük bir ilgi görmüştür. Özellikle Yaprak Dökümü isimli dizide Cem karakteri ile büyük beğeni toplamış, daha sonra Merhamet dizisinde de ilgi ile izlenmeye devam etmiştir.

Bugüne kadar Ayrılsakta Beraberiz, Yaprak Dökümü, Küçük Kadınlar, Merhamet, Ağlatan Dans, Analar ve Anneler, Bodrum Masalı ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinde rol almıştır. 2018 yılında ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma isimli dizisinde Sinan karakterini canlandırmıştır.

Kıvanç Kasabalı Boyu, Kaç Yaşında? Evlimi?

Boyu 1.85 cm, kilosu 80, göz rengi mavi, burcu balık, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 46’dır. 2005 senesinde güzel oyuncu Sedef Avcı ile evlenen Kasabalı’nın bu evliliğinden Can isminde bir oğlu vardır.

Sosyal medya hesapları:

İnstagram:@kivanckasabali 341bin takipçi
Twitter:@KKasabali 20,6 B Takipçi

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz