Kim Seok Jin

0

Kim Seok Jin hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu, kariyeri, hobileri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 yılının Aralık ayında Güney Kore’nin Gyeonggi ilinde bulunan Gwacheon şehrinde dünyaya gelmiştir. Boyu 1.79 cm, kilosu 63 burcu ise Yay’dır. Kim Seok Jung isminde bir abisi vardır. Hip hop dünyasına ise abisinin teşviki ile adım atmıştır. 2017 yılının Şubat ayında Seul’de Konkuk Üniversitesi Tiyatro ve Film bölümünden mezun olmuştur.

Ayrıca Hanyang Cyber Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Günümüzde Jin sahne ismi ile tanınan ünlü isim BTS Billboard Müzik ödüllerine katıldıktan sonra tanınmıştır. Katıldığı seçmeler öncesinde hem eğitim hayatını hemde iş hayatını sürdürmekte idi. Aileden zengin olan Kim Seok Jin ayrıca babasını ait şirket bünyesinde CEO olarak iş hayatını sürdürmüştür. Ana dili Korece’nin yanı sıra Çince’de bilmektedir.

Sevdiği renk mavi, uğurlu sayısı 4, ayrıca son derece usta bir aşçı’dır. Bu nedenle yemek yemeyi’de çok seven yakışıklı ismin en sevdiği yemekler ise erişte, tüm tavuklu yiyecekler, et ve İstakoz.

Gitar ve piyano çalmakta, JJanggu isminde bir köpeği var, spor ile de içli dışlıdır ve tenis ile birlikte, çok iyi bir Snowboard sporcusudur. Son olarak günümüzde bilinen veya medyaya yansıyan bir birlikteliği ve sevgilisi yoktur.

BTS – Awake (Solo)
BTS – I Love You (Cover)
BTS – Mom (Sola)
BTS – The Most Beautiful Moment In Life, Part 1
BTS – Outro: Love is Not Over.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz