Hilal Şefkatli

Hilal Şefkatli hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Üniversite eğitimini İletişim Bölümü üzerine tamamlamıştır. Ayrıca spikerlik ve sunuculuk eğitimleri alan güzel isim bir dönem bir içerik sitesinde yazarlık yapmıştır. Yazarlık yaptığı dönemde içerikleri video ya çevirmeye karar verdikten sonra Youtube dünyasına giriş yapmıştır. İlerleyen süreçte ise Neden kanalı yapımcısı Orçun Baş ile tanışmış, deneme çekimlerinin ardından kanalın sunuculuğunu üstlenmiştir. Neden ve nedir? isimli youtube video kanalında sunucu olarak yer aldıktan sonra kanalı neden bıraktığı ile ilgili sorular kendisine yöneltilmiştir. “Kanalın bir konsepti olduğunu, orada sunucu değişimli bir konsept nedeni ile devam etmediğini, aslında neden ve nedir? kanalını bırakmadığını dile getirmiştir.”

Hilal Şefkatli günümüz itibariyle paylaşımlarını kendi youtube video kanalı ve instagram hesabı üzerinden yapmaktadır. Youtube video kanalında 40,9 B abonesi, instagram hesabında ise 62,4bin civarında takipçisi bulunuyor.

Youtube video kanalında genellikle seyahat video paylaşımları yapan Şefkatli, dünyayı gezmektedir.

Hilal Şefkatli oyunculuk kariyeri;

Başarılı isim tüm bunların yanı sıra son dönemde oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. 2021 yılında GAİN Platformunda yayınlanan Özelden Yürüyenler isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Yengeç burcu olan güzel isim ayrıca sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. En sevdiği youtuber isimler ise beğeni ile izlediği Melih, Alper, Fırat ve Orkun Işıtmak…

Maalesef boyu, kilosu kaç yaşında? ve doğum tarihi gibi soruların cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz