Hazal Kalaycı

Hazal Kalaycı 2022 yılında Leylifer isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Hazal Kalaycı Kimdir?

Hazal Kalaycı oyuncu olarak çalışmalarına devam etmektedir. Güzel isim, Dialog Anlatım İletişim, No10 Studios ve Yeşer Nüba Yıldız’da oyunculuk eğitimleri de almıştır.

Rol aldığı başarılı yapımlar ile adından söz ettiren güzel oyuncunun tam ismi Esma Hazal Kalaycı’dır. No10studios Oyunculuk Akademisi bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Daha önce Sen Çal Kapımı isimli dizide de rol almıştır. 2022 yılında Leylifer isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizi de Arzu karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Leylifer isimli dizi de ayrıca Osman İskender Bayer, Camila Duarte Çakır, Can Verel, Burak Sarımola, Berna Keskin, Pervin Balcı, Gözde Birkan, Ece Şahin, Pelin Dinçer, Gizem Çoşkun, Bora Ecer, Özay Özgüller, Sultan Köroğlu, Safa Tabur, Doğukan Çevik, Azra Sare Uslu, Çiğdem Sakarya, Ceyda Tepeliler ve Seda Yanak gibi isimler de rol almıştır.

Hazal Kalaycı Boyu, Kaç Yaşında?

Hazal Kalaycı 27 yaşındadır. Doğum tarihi 1995’dir. Ancak boyu ile ilgili henüz net bilgiye ulaşılamamıştır.

Tenis, Zumba, Voleybol, Plates ve at biniciliği gibi sporlar ile ilgilidir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @esmahazalkalayci ‘dır. Henüz aslen nereli olduğu bilgisine ulaşamadığımız güzel oyuncu yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz