Halodayı

Halodayı rap dünyasının başarılı isimlerindendir. Hakkında ise rap severler tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu! Kısaca şarkıları, albümleri, biyografi ve hayatı.

Halodayı Kimdir?

Halodayı rapçi, rap sanatçısı, müzisyen, söz yazarı. Üç kardeştir, ailenin en küçüğüdür. Kullandığı sahne ismi, dedesinin lakabıdır, bu nedenle bu isim ile yoluna devam etme kararı almıştır. Üniversite okuması durumunda Sinema Televizyon veya BESYO üzerine eğitim almayı düşünmektedir. Ayrıca eğitimini de yaşantısını da İstanbul’da sürdürmek istemektedir. Neden İstanbul sorusuna ise müzik şirketlerinin ve müzik piyasasının İstanbul’da daha iyi olması cevabını vermiş, ancak olmasa da olur diye sözlerini noktalamıştır.
halodayi2 1 jpg

Halodayı Nereli?

Halodayı aslen Şanlıurfa’lıdır. Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir.

Halodayı Kaç Yaşında?

Halodayı 20 yaşındadır, doğum tarihi 2003, doğum yeri Şanlıurfa.

Halodayı Gerçek İsmi Nedir?

Halodayı’nın gerçek ismi Halil Öztürk’tür.
halodayi1 1 jpg
Hakkında Bilinmenler!

En sevdiği renk siyah, en sevdiği yiyecek çiğ köfte, en sevdiği özelliği adaletli ve haksızlığa karşı olması, en sevmediği özelliği ise sabırsız olmasıdır. Yaptığı parçaları genellikle karanlık bir ortamda veya tuvalette yazdığını aktarmıştır. Rap dünyasının başarılı ismi Anıl Acar namı diğer Gazapizm‘in çalışmalarını beğendiğini dile getirmiştir. Maalesef henüz boyu, kilosu ve burcu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Verilmiş olan bilgiler kendisi tarafından hayranları için yayınlanmış olan soru cevap videosunda verdiği cevaplardan hazırlanarak oluşturulmuş ve yayınlanmıştır.

Ünlü rapçi’nin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 80bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 26B civarında. Ancak bu sayı her geçen gün artmaktadır. Rap dünyasına sıkı bir giriş yapmış ve gelecek yıllarda rap dünyasında adından sıkça söz ettirecek isimlerin başında yer almaktadır.

Resmi instagram hesabı @haloxgram ‘dır.

Son dönemde seslendirdiği (feat. Azer Bülbül) – Aman Güzel Yavaş Yürü isimli parça büyük ilgi görmüştür. Ayrıca seslendirdiği Özür, Matmazel, Yangın, Sor Bizi, Prezeden Gülümsemeler, Gücüm Yerinde, Adios Amigos, Bozuk Dünya, Sakin ve Asiye gibi parçalarda büyük beğeni toplamıştır.

4 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz