Halodayı

4

Rapçi Halodayı son dönemlerde rap dünyasında fırtınalar estiren isimler arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? eğitimi, müzik kariyeri gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılında dünyaya gelen Halodayı gerçek ismi ile Halil Öztürk aslen Şanlıurfa’lıdır ve Şanlıurfa’da doğmuştur. Üç kardeştir, ailenin en küçüğüdür. Dedesinin lakabı olduğu için Halodayı ismi ile yoluna devam etme kararı almıştır. Üniversite okuması durumunda Sinema Televizyon veya BESYO üzerine eğitim almayı düşünmektedir. Ayrıca eğitimini de yaşantısını da İstanbul’da sürdürmek istemektedir. Neden İstanbul sorusuna ise müzik şirketlerinin ve müzik piyasasının İstanbul’da daha iyi olması cevabını vermiş, ancak olmasa da olur diye sözlerini noktalamıştır.

Halodayı Hakkında Gerçekler:

En sevdiği renk siyah, en sevdiği yiyecek çiğ köfte, en sevdiği özelliği adaletli ve haksızlığa karşı olması, en sevmediği özelliği ise sabırsız olmasıdır. Yaptığı parçaları genellikle karanlık bir ortamda veya tuvalette yazdığını aktarmıştır. Rap dünyasının başarılı ismi Anıl Acar namı diğer Gazapizm‘in çalışmalarını beğendiğini dile getirmiştir. Maalesef henüz boyu, kilosu ve burcu gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Verilmiş olan bilgiler kendisi tarafından hayranları için yayınlanmış olan soru cevap videosunda verdiği cevaplardan hazırlanarak oluşturulmuş ve yayınlanmıştır.

Rapçi Halodayı’nın günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 40,8bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 2,09 B civarında. Ancak bu sayı her geçen gün artmaktadır. Rap dünyasına sıkı bir giriş yapmış ve gelecek yıllarda rap dünyasında adından sıkça söz ettirecek isimlerin başında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir :   Jani Atanasov

4 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz