Gözde Kılıç

Gözde Kılıç sunduğu programlar ile dikkat çekmiştir. Hakkında ise ekran severler bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca kariyeri, eğitimi, çalışmaları, biyografi ve hayatı.

Gözde Kılıç Kimdir?

Gözde Kılıç sunucu, haber spikeri. İstanbul’un Göztepe İlçesi’nde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Endüstri Mühendisliği üzerine, tezli yüksek lisans eğitimini ise Doğuş Üniversitesi’nde Finansal İktisat alanında yapmıştır.

Başarılı sunucu, güneş enerjisi ve Türkiye’de yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı üzerine akademik bir çalışma gerçekleştirmiştir.

Dialog Anlatım İletişim’de Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır. Hakan Öztürk medya koçluğundan televizyonculuk ve sonunculuk dersleri alan Kılıç, buradaki eğitimlerini de başarıyla tamamlamıştır.

Ünlü tiyatrocu ve oyuncu Mehmet Gürhan’dan seslendirme ve diksiyon dersleri üzerine eğitimler alıp çalışmalar gerçekleştirmiştir. Finans kurumlarında araştırma bölümlerinde finans üzerine çalışmalar ve analizler gerçekleştirmiştir, aynı zamanda finans analisti olarak da çalışmalarına ve kariyerine devam etmektedir.

Başarılı sunucu şimdilerde karşımıza A haber ve A Para ekranlarında gelmektedir.
gozde kilic6 jpg

Gözde Kılıç Nereli?

Gözde Kılıç aslen İzmit’lidir.

Gözde Kılıç Kaç Yaşında?

Gözde Kılıç 24 yaşındadır. Doğum tarihi 12 Mayıs 1999, burcu ise boğa’dır.

Gözde Kılıç Boyu, Kilosu

Gözde Kılıç 1.70 boyunda ve 59 kilodur.

Güzel ismin resmi instagram hesabı @gozdekiliicc ‘dır.
gozde kilic3 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz