Göker Ersivri

Göker Ersivri ATV ekranlarında yayınlanan Üvey Anne isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Güzel isim hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Göker Ersivri Kimdir?

Göker Ersivri tiyatrocu, müzisyen, seslendirme sanatçısı, besteci, söz yazarı, sinema, film ve dizi oyuncusu.

İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (2008) Oyunculuk Bölümü mezunudur. 10 yıldan uzun süredir profesyonel olarak seslendirme yapmaktadır. İzmir, İstanbul Devlet tiyatroları ve özel tiyatrolarda birçok oyunda sahne almıştır. Ayrıca sinema ve diziler de rol alan başarılı isim müzisyen kimliği ile de dikkat çekmektedir.

Daha önce söz ve müziği kendisine ait olan Ferahtayım isimli şarkının video klip çalışmasını müzik severlerin beğenisine sunmuştur.
Goker Ersivri1 jpg

Göker Ersivri Nereli?

Göker Ersivri aslen İzmir doğumludur. Doğma büyüme İzmir’li olan yakışıklı isim, günümüz itibariyle yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Göker Ersivri Kaç Yaşında?

Göker Ersivri 39 yaşındadır. Doğum tarihi 21 Ekim 1983, burcu ise terazi’dir.

Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile ilgilenmeye başlayan Ersivri, babasının abisine gitar alması ve abisinin bir süre sonra sıkılması üzerine gitarın boşta kalması nedeni ile gitarı eline aldığını dile getirmiştir.

Ekran severler tarafından rol aldığı Yalnız Kurt isimli dizi de canlandırdığı Halit Yıldırım karakteri ile hatırlanmaktadır. 2023 yılında ise ATV ekranlarında yayınlanan Üvey Anne adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Üvey Anne dizisi oyuncuları Hazal Filiz Küçükköse, Kutsi, Aslı Tandoğan, Ezgi Şenler, Ayşegül Günay, Hakan Eratik, Emin Günenç, Ayşen İnci, Mihriban Er, İbrahim Şahin, Bengü Ergin, Nehir Gökdemir, Doruk Öztürk, Ali Yerlikaya, Yasemin Nil Yılmaz, Ecenaz Üçer, Duygu Erokan, Selinda Nur Keküllüoğlu ve Deniz Hiracan gibi isimlerden oluşmuştur.

Diğer rol aldığı diziler ise Güz Sancısı, Kurt Kanunu, Son Mektup, Darbe, Kimin Umurund ve Yalnız Kurt.

Tiyatro Oyunları:

Sidikli Kasabası Müzikali / Oyuncu (2022)
Jennifer’in Düğünü / Oyuncu (2016)
Kafkas Tebeşir Dairesi / Simon Çaçava (2013)

Resmi instagram hesabı @gokerersivri, resmi twitter hesabı ise @gokermusic ‘dir.
Goker Ersivri4 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz