Firuze Özdemir

Firuze Özdemir özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı başarılı isimlerdendir. Hakkında ise hayranları tarafından genellikle aslen nereli? kimdir? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1988 yılının Eylül ayında dünyaya güzel isim İstanbul doğumludur. Maalesef boyu, kilosu ve aslen nereli olduğu bilinmemektedir. Uzun seneler yaşantısını İstanbul’un en güzel yerlerinden olan Sarıyer İlçesi’nde sürdürmüştür. 2020 yılında ise sevgilisi-eşi Özgün Semerci ile birlikte Şişli’ye taşınmıştır.

Firuze Özdemir sosyal medya;

Resmi instagram hesabını firuzeyle ismi ile kullanmakta, günümüz itibariyle 20,1bin takipçi civarında takipçisi bulunuyor. Kendisine ait youtube video kanalında ise abone sayısı 7,86 B.. Son dönemde kendi youtube kanalını pek aktif kullanmamaktadır.

Rabarbara Comedy Night ekibi’nde yer alan Kemal Ayça, Mesut Süre (Moderatör), Erman Arıcasoy, Anlatan Adam ve Fazlı Polat ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Rabarbara da özellikle sesi ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Oyunculuk kariyeri;

Firuze Özdemir 2021 yılında dijital içerik platformu olan Gain’de yayınlanan 10 Bin Adım isimli dizi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. Dizi de Devin Özgür Çınar, Engin Günaydın ve Ferit Aktuğ gibi isimlerle birlikte rol almış, Burcu karakterini canlandırmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz