Ezgi Zorba

1

Ezgi Zorba sosyal medya dünyasında özellikle Youtube video kanalı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise boyu, kilosu, kaç yaşında? aslen nereli? eğitimi gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1992 doğumlu olan başarılı isim, Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon İletişim Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından, Televizyon program yapımcısı ve sunuculuk kariyeri için Dialog kurumu bünyesinde sunuculuk ve spikerlik eğitimleri almıştır.

Ezgi Zorba kariyeri;

TRT Belgesel kanalı ile ilk spikerlik deneyimini yaşayan Zorba, spikerlik’ten sıkılmış, ardından Youtube video sitesinde kendi kanalına açmaya karar vermiştir.

2014 yılının sonlarına doğru kısa film kanalını Türkiye’ye olmayını hayata geçirmek maksadı ile hayata geçirmiştir. Başladıklarında henüz önlerinde kendileri için bir örnek olmadığını belirtmiştir. Çalışan kesimin, sinema severlerin, çizgi roman severler gibi kitlelerin takip edip, aynı zamanda eğlenerek yeni bir şeyler öğrenmelerini hedeflemiştir. Ayrıca yapımların incelemelerini izleyerek yorum paylaşılabilmesine olanak sağlamıştır.

24 Mart 2015 tarihinde, Popüler Kültür hakkında tek kaynak! Ezgi’nin Kanalı isimli kanalı kurarak, kanalında sinema türü ile ilgili içerikler üretmeye devam etmiştir. Maalesef henüz doğum yeri, aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi merak edilen diğer bilgilerine ulaşılamamıştır.

Başarılı ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 140bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 624 B civarında seyretmekte…

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz