Erkan Beklen

Erkan Beklen rol aldığı bir çok sinema ve dizi ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Erkan Beklen Kimdir? Nereli?

Oyuncu olarak başarılı kariyerini sürdüren Erkan Beklen aslen Niğde’lidir. Günümüze kadar bir çok sinema ve dizi de rol almıştır. Usta oyuncu Ruhi Sarı’dan oyunculuk eğitimleri almıştır.

Atv ekranlarında yayınlanmış olan Kalp Yarası isimli dizi de Doktor karakteri için kamera karşısına geçmiş, izleyici ve eleştirmenlerden tam not almıştır. Daha önce yapım ve senaryosu uS1F1RB1R’e ait olan Sokağın Çocukları dizisinde ise İl Emniyet Müdürünün sağ kolu olan İsmail Müdür karakteri ile rol almıştır.

Şanlıurfa’da petrol bulmaya çalışan köylü bir gencin başından geçen komik olayları ve yaşadığı aşkın anlatıldığı Petrol Sevdası filminde de rol almıştır. Film de Maden Mühendisi Prof. Ali rolü için kamera karşısına geçmiştir.

Ayrıca “Sonsuz Aşk” adlı sinema filminde oyunculuk eğitimini aldığı, Ruhi Sarı ile birlikte rol almıştır. Filmde Ruhi Sarı’nın yanı sıra, Ece Uslu, Hakan Bilgin ve Açelya Elmas gibi isimler de rol almıştır.

Yakışıklı oyuncu, resmi instagram hesabını @æerkanbeklenofficial kullanıcı ismi ile kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz