Elif Dördüncü Aydemir

Elif Dördüncü Aydemir Siyaset Stratejileri Uzmanı’dır. Son dönemlerde sıkça ekranlarda siyaset ile ilgili programlarda açıklamalar yapmakta ve öngürülerini dile getirmektedir. Hakkında merak edilen bazı soruların cevapları.

İstanbul’da merkezi bulunan kurumsal ve siyasi danışmanlık çözüm ve hizmetleri vermekte olan Quatro Stratejik Danışmanlık Hizmetleri Şirketi’nin kurucu ve genel müdürü’dür.

Elif Dördüncü Aydemir eğitim hayatı;

Marmara Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. Mezuniyetin ardından Paris I Panthéon-Sorbonne Üniversitesi ile eğitimini devam ettirmiştir.

Sorbonne Üniversitesi’nde lisans ve doktora çalışmalarını tamamlamıştır. Günümüzde bir çok üniversitede Siyasi Kampanyalar, Siyaset Bilimi, Siyaset Sistemleri ve kurumlar için hükümet ile ilişkiler gibi bir çok konu üzerine seminer ve dersler vermektedir. Ayrıca İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak yüksek lisans derslerini sürdüren Aydemir, çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Maalesef Elif Dördüncü Aydemir hakkında doğum tarihi, yaşı, aslen nereli olduğu, doğum yeri ve özel hayatı ile ilgili bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz