Elçin Zehra İrem

Elçin Zehra İrem Kanal D ekranlarında yayınlanan Hicran isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Güzel oyuncunun daha önce rol aldığı diziler, biyografi ve kısaca hayatı hakkında bilgiler!

Elçin Zehra İrem Kimdir?

Elçin Zehra İrem tiyatrocu, oyuncu. Lise eğitiminin ardından oyunculuk eğitimi de alan güzel isim günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

İlker İnanoğlu tarafından keşfedildiği belirtilen Elçin Zehra, oyunculuk çalışmalarını Öznur Kula menajerlik bünyesinde devam ettirmektedir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @eelcinz olan güzel oyuncunun günümüz itibariyle takipçi sayısı 22.2bin civarındadır. Resmi instagram hesabı paylaşımlarından da anlaşılacağı üzere bir köpeği var.
Elciin Zehra Irem7

Elçin Zehra İrem Boyu, Kilosu

Elçin Zehra İrem 1.70 boyunda ve 60 kilodur.

Elçin Zehra İrem Kaç Yaşında?

Elçin Zehra İrem 20 yaşındadır. Doğum tarihi bazı kaynaklarda belirtildiği üzere 2002.

Oyunculuk kariyeri, oynadığı diziler. Genç oyuncu ilk dizi oyunculuk deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Hicran isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de ana karakter başrolü olan Hicran Kayalar karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Berk Bakioğlu, Yağmur Çokgenç, Özlem Çınar, Nisa Sofiya Aksongur, Melda Arat, Aydan Burhan, Yaşar Üzer, İclal Karaduman, Tolga Demircan, Özlem Sürek, Batuhan Gülcemal, Berrak Başkan, Mehmet Tokat ve Nadir Ersoy gibi başarılı isimler de rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz