Efecin

Efecin Düşler isimli şarkısı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı isim hakkında bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Efecin Kimdir?

Efecin sunucu, şarkıcı ve yazar. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren ünlü isim Radyo Televizyon Sinema ve Sosyal Medya Yönetimi alanlarında iki üniversite bitirmiştir. Kanal 34’te Efecin’le Dobra Dobra isimli programı yapmış ve magazin yorumlarında bulunmuştur.

Efecin Gerçek İsmi Nedir?

Efecin’in gerçek ismi Furkan Efe Cin olarak biliniyor.

Efecin Nereli?

Efecin aslen Rize’lidir.

Efecin Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Efecin 21 yaşındadır. Doğum tarihi 26 Mart 2001, burcu ise koç’tur.

Başarılı isim bir röportaj’da epilepsi hastalığına sahip olduğunu, bu nedenle zaman zaman kariyerindeki yollarda çevresinin sürekli olarak kendisine engel olduğunu dile getirmiştir. Çok yönlü bir isimdir, sunucu, yorumcu, şarkıcı ve yazar olarak bir çok başarılı çalışmanın altına imzasını atmıştır.

Henüz ilköğretim döneminde şarkı söylemeye başlayan ünlü isim, Düşler isimli şarkı ile büyük beğeni toplamıştır. Şarkının hikayesi içinse herkesin düş kurmaya ihtiyacı var, bu şarkı düşleri ve hayalleri olan tüm insanlara açıklamasında bulunmuştur.

Düşler isimli şarkıdan sonra Yılann isimli şarkının çalışmalarını yaptığı belirtilmektedir. Yakında kadehleri kaldır adlı eserle severleri ile buluşmaya hazırlanmaktadır.

Kalbinin boş olduğunu belirten Furkan Efe, kendisini tam bir ev çocuğu olarak tarif etmektedir.

Hedefi Türkiye’nin en iyi popçu isimlerinden birisi olmaktır. Demet Akalın, Hande Yener ve Berksan gibi isimleri örnek aldığını ama asla özentilik yapmadığını belirtmiştir. Her zaman kendi tarzını koruduğunu aktarmıştır. İnsanın kendine has bir tarzı olması gerektiğine inanmaktadır.

Şubat ayında çıkacak olan Zuhruf saye adlı korku filminde ana casta yer almıştır. Yakın zamanda bir komedi filminde konuk oyuncu olarak oynamıştır, yakında vizyonda olacaktır. Ayrıca 5 sene gibi ciddi bir tiyatro geçmişi bulunmaktadır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @efecinmusic ‘dir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz