Efe Adnan Fettahoğlu

Efe Adnan Fettahoğlu geleceğin Messi’si olarak adlandırılmaktadır. Henüz genç yaşına rağmen izleyenleri büyüleyen Efe Adnan hakkında merak edilenler, kısaca futbol kariyeri, biyografi ve hayatı.

Efe Adnan Fettahoğlu Kimdir?

Efe Adnan Fettahoğlu Fenerbahçe Futbol Kulübünde eğitimi ile birlikte kariyerini futbolcu olarak sürdürmektedir. Futbol kariyerine 1905 Maltepe Gençlik ve Spor takımında başlamıştır. Ardından Amatör transfer olarak 10 Ekim 2019 tarihinde Galatasaray, 2021 yılında ise Fenerbahçe takımına transfer olmuştur. Günümüz itibariyle Fenerbahçe spor kulübü alt kategorilerinde forma giymektedir.
efe adnan fettahoglu2

Efe Adnan Fettahoğlu Nereli?

Efe Adnan Fettahoğlu aslen Rize’lidir. Baba tarafından Rize İli, Çayeli İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Doğma büyüme ise İstanbul Kadıköy.

Kendisinden büyük bir abisi vardır. Abiside profesyonel futbolcudur. Abisi Mustafa Fettahoğlu Galatasaray U17, U19, Ankara Demir, Arnavutköy Bld ve Bayrampaşa gibi takımlarda forma giymiştir.

Fenerbahçe U14 takımında forma giyen ve geçtiğmiz sezon 18 maçta 12 gol 20 asistlik performansı ile şampiyonlukta büyük katkı sahibi olmuştur. Ayrıca Efe Fettahoğlu, takımı ile katıldığı U15 UTLC CUP turnuvasının en iyi oyuncusu seçilerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Oynadığı futbol ile göz dolduran Efe, Lionel Messi‘ye benzetilmektedir.

Efe Adnan Fettahoğlu Kaç Yaşında?

Efe Adnan Fettahoğlu 14 yaşındadır. Doğum tarihi 20 Nisan 2009, burcu ise koç’tur.

Resmi instagram hesabı @efefettt ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz