Ecmel Kılıç

1

Ecmel Kılıç 2018 yılında Youtube dünyasına sıkı bir giriş yapan Youtuber’lar arasında yer almaktadır. Kısa sürede ciddi bir takipçi sayısına ulaşan Ecmel Kılıç hakkında en çok sorulan soruların cevaplarını sayfamızda vermeye çalışacağız.

Emel Kılıç kimdir? burcu, aslen nereli?

1995 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Ecmel Kılıç, Akrep burcudur. İkinci ismi Beyza’dır. İstanbul doğumlu, baba tarafından ise aslen Çorum‘lu, Çerkes kökenlidir. 6 kardeştir, kalabalık bir ailenin evladı olarak dünyaya gelmiştir.


Eğitim hayatı;

İstanbul Bilgi Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde 1 dönem eğitim görmüştür. Yaz tatili döneminde şimdiki eşi ile tanışmış ve evlenip Ankara’ya yerleşmesi sonucu eğitimini yarıda bırakmıştır.

Boyu, kilosu;

Takipçileri tarafından en fazla merak konusu olan sorulardan ikisi. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 56’dır. Evlendikten sonra iki kilo aldığını öncesinde 54 kilo olduğunu aktarmıştır.

Ecmel Kılıç Youtube dünyasına nasıl ve neden giriş yaptı?

Youtube kanalı öncesinde, yaklaşık 1.5 yıldır instagram kullanıcısı olarak sosyal medyada yerini alan Ecmel Kılıç evlendikten sonra Youtube dünyasına girmeye karar vermiştir.

Karar vermesinin sebepleri evlilik döneminde daha boş vakitlerinin olması ve daha önce takip ettiği, Duygu Özaslan, Rimel Aşkına ve Görkem Karman gibi Youtuber’ların etkili olduğunu dile getirmiştir.

Bu kararı aldıktan sonra, gerekli kamera vs. gibi gereçlerin tedarik sürecini tamamlamış ve kamera karşısına geçmiştir. Kanalının bir konsept üzerine kurulmadığını, daha çok güncel ihtiyaçlar doğrultusunda paylaşımlar yapacağını belirtmiştir. Özellikle videolarının gidip gördüğü, gezdiği yerler, alışveriş videoları ve alışveriş önerileri üzerine olacağını belirtmiştir.

Ecmel Kılıç ilk Youtube videosu’nu Beni Tanıyın – Sips Ne Demek? Youtube kanalı açmaya nasıl karar verdim? başlığı altında yayınlamıştır. İkinci videosunu ise Eşim Ercan’la Nasıl Tanıştık? 6 Ayda Nasıl Evlenmeye Karar Verdik? adı altında takipçileri ile paylaşmıştır.


Eşi’nin ismi Ercan Kırlı’dır. 2018 yılında evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir :   Zekeriya Ünlü

Kanalını 22 Haziran 2018 tarihinde açmıştır. Henüz iki aylık bir dönem içerisinde olmasına rağmen 24 Bin civarında bir abone sayısına ulaşmıştır. İnstagram hesabındaki takipçi sayısı ise 2018 yılı itibariyle 127 Bin’dir.

İlk videosunu 4 Ağustos 2018 tarihinde Beni Tanıyın ile açmıştır. İşte Beni Tanıyın – Sips Ne Demek? Youtube kanalı açmaya nasıl karar verdim? videosu;

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz