Duygu Ünalan

Duygu Ünalan müzik dünyasının başarılı isimlerindendir. Güzel sanatçı hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı, kariyeri ve biyografi bilgileri.

Duygu Ünalan Kimdir?

Duygu Ünalan 3 Ağustos 1991, Ankara doğumludur. Ankaralı bir ailenin tek kız çocuğudur. Çocukluktan beri müziğe ve sanata var olan yeteneği, insanlar tarafından farkedilmiştir. Öğretmenleri ailesine ilkokul yıllarından beri Duygu Ünalan’ı konservatuara yönlendirmeleri gerektiğini söylemişlerdir. Fakat ailesi müziğin bir tutkudan ziyade hobi olarak kalacağını düşünmüş, şarkıcı olarak hayatına yön vereceğini kabullenmek istememişlerdir. Bu nedenle de ailesinin istediği Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü’nü okumuştur. Ama müziğe olan tutkusundan vazgeçmemiştir.

İlerleyen süreçte, gerekli müzik eğitimlerini almıştır. Eğitim ve öğretim hayatı boyunca okullarda sanatsal faaliyetlerde yer almıştır ve ayni zamanda üniversite yıllarında hem okuyup hem de sahnelerde yer alarak eğitimini tamamlamıştır. Bir çok yarışma, tv programları gibi vb. Aktivitede yer alıp ismini geniş kitlelere duyurmaya çalışmıştır. Mesleği ile alakalı her zaman kendini geliştirmeye özen göstermiş ve göstermeye devam etmektedir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @duygu_unalan ‘dır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz