Deniz Bayramoğlu

1975 doğumlu başarılı sunucu Deniz Bayramoğlu 1995 yılında gazetecilik hayatına adım atmıştır.

İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümünde eğitimini sürdürürken üçüncü senesinde gazeteci olmak için eğitimine ara vermiş 2005 yılında tekrar eğitimini sürdürmüştür.

İlk olarak CNN Türk ekranlarında Borsa Yorumcusu olarak görev alan Deniz Bayramoğlu bir ara İş Yemeği isimli bir programı hem hazırlamış hem de sunmuştur.

Bir çok meslek örgütü ve Sivil Toplum kuruluşu Bayramoğlu’nu en iyi ekonomi muhabiri olarak seçmiştir.

Günümüzde CNN Türk ekranlarında devam eden Semiha Şahin ile birlikte Güne Merhaba isimli programı sunmaktadır.

Habertürk Haber spikeri Ece Üner ile 6 Şubat 2013 yılında İtalya Roma’da dünya evine girmiştir. Malatya doğumlu aslen Rize’lidir.

2 Yorumlar

  1. Sayın Bayramoğlu, programınız kendimi daha iyi tanımama ve hastalığıma karşı güçlenmeme sebep oldu. Size ve değerli konuklarınıza teşekkür ederim. Ben ve 150 kadar arkadaşım “Polisitemia Vera ” hastasıyız. Uygun programlarınızda, bu hastalığın belirtileriyle ilgili doktorlarımızı ve insanlarımızı bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak için; oluşmuş olan mutasyonun durdurulması, hatta süreç sırasında nasıl yaşamamız hakkında bilgilendirirseniz çok faydalı olur. Hatta konu ile ilgili program duyurusu yaparsanız uygun görürseniz diğer arkadaşlar da sorularını gönderebilirler.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz