Denise Ankel

Denise Ankel hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? hangi dizi ve sinema filmlerinde rol aldı? Hakkında Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Denise Ankel Kimdir? Nereli?

1986 doğumlu güzel oyuncu Almanya’nın Berlin Şehri’nde doğup büyümüştür. Ülkemizde özellikle 2014 yılında vizyona giren Sivas Madımak olayını konu alan sinema filmi “Madımak – Carina’nın Günlüğü’nde Carina karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Baba tarafından Türk ancak aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır, annesi ise Alman asıllıdır.

2018 yılında Kreuzberg sinema filminde hem oyuncu hem de yapımcı olarak yer almıştır. Yine aynı sene Düş Kırgınları adlı sinema filminde Şafak karakterini canlandırmıştır. Yaşantısını günümüzde doğup büyüdüğü Almanya, Berlin’de sürdürmektedir. Anadili Almanca’dır. Ayrıca akıcı bir şekilde İngilizce bilmektedir. İyi derecede ise Türkçe ve Fransızca bilmektedir.

Denise Ankel Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.68 cm, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 35’dir. Resmi instagram hesabını @denise_owono ismi ile kullanmaktadır. İyi derecede davul çalabilmektedir. Bale, yoga, dans gibi sporlar ile ilgilidir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz