David Dobrik

David Dobrik dünyaca ünlü youtuber ve fenomen isimlerden birisidir. Son dönemlerde hem kazancı, gelir hem de satın aldığı bir çok ev araba vb. ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

David Dobrik 1996 yılının Temmuz ayında Slovakya’nın Kösice şehri’nde dünyaya gelmiştir. Burcu aslan, boyu 1.78 cm, kilosu ise 75’tir. İnternet dünyasına ilk dönemlerde sadece vine kullanarak giriş yapmış daha sonra yönünü instagram, tiktok ve youtube kanalına çevirmiştir. Kısa süre içinde binlerce takipçi ve abone sayısını, milyonlara ulaştırmayı başarmıştır.

David Dobrik evi, kazancı;

Henüz 24 yaşında iken tam tamına 9,5 Milyon Dolar gibi bir rakama Los Angeles’da malikane satın alan Dobrik, tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Hollywood yıldızlarının bile ancak sahip olabildiği bu malikaneyi satın almasının ardından bu çocuk ne kadar kazanıyor, serveti ne kadar gibi sorularda kısa süre içinde merak konusu olmuştur. Aldığı yeni evinde, 6 yatak odası ve 7 banyo bulunmakta toplam 724 m2’dir. Ayrıca bahçesinde, barbekü, açık bir mutfak, oturma alanı, havuz ve gömme spa gibi bir çok özellik mevcut.

2020 yılında yapılan bir açıklamaya göre ünlü isim yıllık 10 Milyon Dolar’ın üzerinde bir kazanca sahiptir.

2014 yılından bu yana aktif olarak youtube kanalına videolar yükleyen David Dobrik yaşantısını günümüz itibariyle Los Angeles’ta sürdürmektedir. Youtube, instagram, twitter ve tiktok gibi kazanç kapılarının yanı sıra David vlog vb. baskılı bir çok tişört, eşofman ve benzeri ürünleri’de Fanjoy.co isimli web sitesinde satılmakta bu tarz gelir kanalları da mevcuttur.

Sosyal medya hesapları;

Twitter hesabında 5,4 Mn, instagram hesabında 14,1milyon takipçisi bulunuyor. Youtube video kanalında ise günümüz itibariyle 18,3 Mn abonesi bulunmaktadır.

David Dobrik evli mi? sevgilisi kim?

2019 yılında inanılmaz bir evlilik gerçekleştirmiştir. En yakın arkadaşının annesi olan Lorraine Nash ile evlenmişti. Eşi Lorraine Nash 1944 doğumlu, kendisinden tam 52 yaş büyüktü. Ancak bu evlilik çok kısa sürmüş bir kaç ay içinde boşandıklarını duyurmuştu. Günümüzde ise herhangi bir birlikteliği var mı? sevgilisi kim? sorusunun cevabı bilinmemektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz