Cansın Özyosun

Bebek S Restaurant’ta iş hayatına asistan olarak adım atan Cansın Özyosun sonrasında Betül Mardin’in yanına imaj halkla İlişkilere geçiş yapmış 3 sene kadar müdür yardımcısı olarak görev almıştır.

MMC Tv’de istek hattı programı hazırlayıp sunmuş, burada dizi teklifleri almaya başlamış ve 1997 senesinde oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

1999 senesinde Bücür Cadı adlı dizide profesyonel olarak oyunculuk hayatına başlayan Özyosun oyunculuk dersleride almıştır.

Cansın Özyosun sonraki dönemlerde ise bir çok dizide başarı ile oyunculuğun üstesinden gelmeyi başarmıştır. Güzel oyuncu 1976 İzmir doğumludur.

Bücür Cadı, En son Babalar Duyar, Çocuklar Duymasın, Kadın Her Zaman Haklıdır, Kapıları Açmak, Gümüş, Daha Neler, Genco, Melekler Korusun, Kılıç Günü ve Küçük Ağa gibi bir çok projede rol almıştır.

1 Yorum

  1. merhaba , 18 Temmuz doğumlu olduğunuzu gördüm ( ben de 18-07-1977 ) , bir selam vermek istedim ,dziieriizi her zaman izleeye çalışıyorum , çok başaılı buluyorum sizi , sanatçı kimliğiii ve vakur duruşunu her zaman koruyan ender sanatçılarımızdanısıız , hoşçakalın …

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz