Bengi Ceren Uluğ

Bengi Ceren Uluğ hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki kaç yaşında? aslen nereli? hangi sinema ve dizilerde rol almıştır? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılında İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde dünyaya gelen güzel oyuncu Bengi Ceren Uluğ, yine doğup büyüdüğü İzmir’de bir cast ajansa bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim hayatını sürdürdüğü belirtilmektedir.

Günümüzde TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden olan, Kalk Gidelim isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almakta ve Cennet karakterini canlandırmaktadır.

Çocukluk yıllarından bu yana her zaman hedefinde iyi bir oyuncu olmak vardır. Kalk Gidelim isimli dizi öncesinde Fox Tv ekralarında yayınlanmış olan Hayat Sevince Güzel ve Rüzgarın Kalbi isimli dizilerde de rol almıştır. Kalk Gidelim dizisi’ne ise enaryo’da 2 bölüm diziye dahil olmuş ve çekimler için Muğla’ya gitmiştir. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra, uzun boyu ve güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu sebeple sevgilisi var mı? varsa kim? soruları da bir hayli merak konusudur. Ancak konu hakkında hiç bir bilgiye ulaşılamamaktadır.

Güzel oyuncu’nun boyu 1.72 cm, kilosu ise 53’tür. Burç bilgisine doğum tarihinin gün ve ay olarak bilinememesi sebebiyle ulaşılamamıştır. Resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 11,6bin civarındadır. Ancak her geçen gün sosyal medyadaki takipçi sayısı ve hayran kitlesi artmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz