Barış Muslu

Barış Muslu hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kimdir? kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1975 yılında dünyaya gelen yazar Barış Muslu, Lise eğitimini Tarsus Amerikan Koleji’nde iken Amerika’ya giderek iki senesini orada tamamlamıştır. Ardından Michigan Tech Üniversitesinden mezun olmuş 20 yaşında iken mühendis olarak Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Koç Üniversitesi’nde ise Master yapmıştır.

2001 senesinde kendi şirketini kuran NeuroFormat Sistemi Kurucusu Muslu, ülkemizde 100 binlerce insan tarafından kullanılan teknoloji servislerinin yaratıcısı olmuştur.

1994 senesinde başladığı beynin işleyişi, ruhsal ve bedensel sağlık üzerindeki etkisi üzerine araştırmalar yapmıştır. Dünyanın bir çok yerinde konularla ilgili eğitimlere katılmış, araştırma ve eğitim çalışmalarını birleştirerek bir çok metod ile birlikte NeuroFormat® sistemini geliştirmiştir. Günümüzde yaşam koçu ve danışman olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Takmadığı şeylerin umurunda olmadığını ancak bir şeyi kafasına takarsa sadece onunla uğraştığını belirtmiştir. 30 yıldır gitar çalmaktadır. Ancak son dönemde Bateri çalmak için süredir uğraştığını dile getirmiştir. Barış Muslu evlidir ve bu evliliğinden Lara isminde bir kızı vardır. Günümüzde bir çok televizyon programının yanı sıra seminerler ve eğitimlerine devam etmektedir.

Barış Muslu kitapları;

Beynine Format At, Sağlığına Format At, Neuro Aşk ve Yıka Beynini. Neuro Aşk kitabında Aşkın bilimsel yönünü ve günlük hayatta doğru aşkı ve ilişkiyi yaşamak için en pratik tüyoları paylaşmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz