Atahan Keskin

Atahan Keskin hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? Kaç Yaşındadır? Nerede Doğdu? Nereden mezun? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Oyuncu olan Atahan Keskin 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Pendik Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro – Oyunculuk Anasanat Dalı’nda eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca Tatavla Sahne’de beden ve oyunculuk eğitimi almıştır.

Şu günlerde “İnsan Çağı” adlı tiyatro oyununda Andi rolünü canlandırmaktadır. Tatavla Tiyatro “İnsan Çağı” oyunuyla, yaşadığımız zamanın en önemli sorununu sahneye taşıyor: “Ekolojik Yıkım”. İnsan eliyle tüketilen ve büyük bir yok oluşa doğru hızla giden Dünyaya karşı, Tatavla Tiyatro’da ‘Acil Durum’ ilan etti.

Tiyatronun bütün olanaklarını, küresel iklim krizi ekseninde, 15 kişilik oyuncu kadrosuyla, şarkıları ve danslarıyla sezon boyu seyirciyle buluşturuyor. Bu oyunun bilimsel danışmanlığını Açık Radyo genel yayın yönetmeni Prof. Dr. Ömer Madra Ve Açık Radyo programcısı, gazeteci, yazar Murat Can Tonbil üstlenmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz