Ziba Türk Ateş

0

Ziba Türk Ateş Fox Tv ekranlarında yayınlanan Tetikçinin Oğlu isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Ziba Türk Ateş Kimdir?

Ziba Türk Ateş oyuncu, tiyatrocu.

Müjdat Gezen Akşam Okulu’nda eğitim alan oyuncu üniversite mezunudur, ayrıca 2 yıl Akşam Okulu sonrasında asistan olarak görev almıştır.

2013 senesinde İngiltere Londra’da (London School Of Dramatic) 1 ay kadar oyunculuk üzerine atölyelere katılmıştır. Yine 2013 senesinde, New York’ta Stella Adler Studio Of Acting Akşam Okulu’nda da 1 sene oyunculuk eğitimi almıştır.

Amerika’da aldığı eğitim sonrasında Bodrum’a dönen Ateş, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Evli Kadının Evi, Oyun Nasıl Oynanmalı, Tarihte Beş Kadın, Kedi ile Palyaço, Aşk Delisi, Nafile Dünya ve Batakhane Güzeli isimli oyunların yanı sıra, Harikalar Mutfağı ve Kocasını Pişiren Kadın adlı oyunlarda da sahne almıştır.

Kulaktan Kulağa adlı oyunda ise asistan olarak görev yapmıştır.
Ziba Turk Ates jpg

Ziba Türk Ateş Kaç Yaşında?

Ziba Türk Ateş 33 yaşındadır. Doğum tarihi 20 Ocak 1991.

Ziba Türk Ateş Nereli?

Ziba Türk Ateş aslen Muğla doğumludur.

2023 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Tetikçinin Oğlu adlı dizide Esma karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Tetikçinin Oğlu dizi oyuncuları Sezin Akbaşoğulları, Baran Can Eraslan, Bahar Şahin, Serhat Kılıç, Genco Özak, Şevket Çoruh ve Timuçin Esen gibi isimlerden oluşmaktadır.

Başarılı oyuncunun resmi instagram hesabı @zibtu ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz