Zeyno Asya Orçin

Zeyno Asya Orçin Fox Tv ekranlarında yayınlanan İmkansız isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Minik oyuncu hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zeyno Asya Orçin Kimdir? Kaç Yaşında?

Minik isim Asya Orçin oyuncu olarak kamera karşısına geçmiştir. 2015 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Zeyno Asya Orçin 6 yaşındadır. İstanbul’da Silivri Odak Okulları’nda eğitim görmüştür. Babası müzisyen ve yorumcu İbrahim Orçun, annesi ise öğretmen Sibel Kaptan Orçin’dir.

Layla Şirin Oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Daha önce herhangi bir dizi de rol almayan Asya, 2021 senesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan İmkansız isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Dizi Oasis dizisinden uyarlanmıştır. Dizide Ayçin İnci, Nehir Erdoğan (Elif Karaca), Erkan Petekkaya (Ömer), Emin Olcay, Aslıhan Kapanşahin, Cansın Çekili ve Atakan Hoşgören gibi ünlü isimler de rol almıştır.

Zeyno Asya Orcin6
Sosyal medya hesapları ebeveynleri tarafından yönetilmektedir. Resmi instagram hesabı @zeynorcin olarak kullanılmaktadır. Zeyno Asya Orçin yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul, Silivri’de sürdürmektedir.

İnstagram hesabından da anlaşılacağı üzere oyunculuk dışında babası İbrahim Orçin’den müzik ve enstrümanlar ile ilgili eğitim almakta. Ayrıca okçuluk eğitimi aldığı da paylaşılan bir video neticesinde açıklayabileceğimiz bazı bilgilerindendir.

Zeyno’lu Şarkılar isimli bir de youtube video kanalı bulunmaktadır. Kanal açıklaması ise şu şekildedir.

“Merhaba sevgili arkadaşlarım ve değerli büyüklerim; seveceğinizi düşündüğüm ve benim de hoşuma giden kendi seslendirdiğim şarkıları bu kanalımda paylaşacağım. Amacım büyüdüğümde bana hatıra kalması, beni izleyenlere ve arkadaşlarıma güzel örnekler sunmak.”

Zeyno Asya Orcin5


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz