Zeynep Turan

0

Zeynep Turan, Astrolojiye duyduğu ilgiyi eğitimlerle birleştirerek astrolojiyi yaşamın temel unsurlarından biri haline getirdi. Astroloji alanında profesyonelleşen Turan, 2009 yılında Twitburc markasını kurdu ve kurumsal bir kimliğe dönüştürdü. Astrolog Zeynep Turan, başkalarının seçimlerini bulmalarına profesyonel anlamda yardımcı olmak için ilişkiler, yaşam ve kariyer üzerine danışmanlık vermektedir. TV8, Kanaltürk, Türkmax ve Kanal 24 kanalında astroloji yorumları yaptığı, gündemde olan sanatçıları ağırladığı ‘Hafta sonu’ programının sunuculuğunu üstelendi. Turan, birçok televizyon programına, uzmanlık alanı olan astroloji konusunda bilgi vermek amacıyla konuk olarak katılmaya devam ediyor.

Astroloji aracılığı ile kişilerle birlikte bir yol haritası belirleyerek, hayat kalitelerini yükseltmeleri için kendilerine yardımcı olmayı, karakterleriyle paralel olarak ilişkilerini nasıl yönlendirebilecekleri hususunda astro-danışmanlık hizmeti vermektedir. İnteraktif görüşmelerden ziyade Twitburc sitesi ve Twitburc akıllı telefon uygulaması üzerinden de kişisel danışmanlık vermektedir. Kişisel danışmanlığın yanı sıra kurumsal koçluk hizmeti de veren Turan bu kapsamda, firmaların verimliliklerini, hizmet kalitelerini ve çalışanların motivasyonunu en üst düzeye çıkaracak yöntem ve tutumlara ilişkin değerlendirmeler yapıp sonuçlarını firmalarla paylaşmaktadır.

Sabah Gazetesi, Telekom, P&G, Kadınlarbilir.com, Vogue, Bebeğim Ve Biz, İdo, Koton, Pepsi, Lidyana, Tepe İnşaat, Sinpaş, Digitürk.com.tr, İnci Deri, Bonubon, Beymen, Haberedikkat, İstanbelle, Phizer, Garanti Bankası, Trump Tower, Aqua Florya, Raffles Hotel, Posta Gazetesi, Carrefoursa gibi seçkin firmalarla marka çalışmaları ve iş birliği yaprak bu firmalara kurumsal destek ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Birçoğu ile çalışmaları devam etmektedir.

Zeynep Turan, Astrolojinin hayata dair etkilerini ve 360 derece merak edilenlerini dijital dünyada, Twitburc marka çatısı altında 2009 yılından bu yana anlatmaktadır. Bunlarla birlikte Astroloji ve kişisel gelişim üzerine dair çeşitli kitapları bulunmaktadır.

Kitaplaştırılan çalışmaları;

Benim Sevgilim Kim? (2013)
Kalbine Güven Aşk Hala Var (2016)
Büyük Hesaplaşma Başlıyor (2017)
Dünya Değişiyor (2018)
Kader Yeniden Yazılıyor (2019)
2020 Şifreleri Çözüyor (2020)
Astrodefter (2017,2018,2019,2020)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz