Zeliha Deveci

Zeliha Deveci Survivor 2023 yarışmasının ilk yarışmacı isimlerinden biri olarak dikkat çekmiştir. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zeliha Deveci Kimdir?

Zeliha Deveci 2023 yılının Survivor yarışmacıları arasında olduğu iddia edilen isimdir. Henüz hakkında çok net bilgiler mevcut değildir. Boyu, kilosu, doğum tarihi, yaşı gibi bilgiler araştırılmaktadır.

Sosyal medya hesaplarından aktif olarak paylaşımlarını sürdüren güzel isim spor ile iç içedir. Boks, fitness, dans, yüzme, motorsporları gibi bir çok alanda aktiftir. Ayrıca müzik ve oyunculuk ile de ilgilenmektedir. Geçmiş dönemde Arka Sokaklar dizisinde Serpil karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Osman Sonant gibi isimlerin yer aldığı Fi dizisinde de rol almıştır.

Güzel isim 2016-2017 İstanbul Drama Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Sıkı bir Galatasaray taraftarıdır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @zeliha_deveci ‘dir. Günümüz itibariyle takipçi sayısı 18,7bin civarındadır.

Resmi instagram hesabında Rize Çayeli’de yöresel kıyafetler ile çekilen bir resmi bulunuyor. Bazı iddialara göre aslen Rize Çayeli’li olması muhtemel ancak kesin bir bilgi değildir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz