Zehra Küçük

Zehra Küçük televizyon ekranlarında yayınlanan bir çok başarılı programı sunan isim olarak kariyerini sürdürmektedir. Hakkında ise aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? boyu, kilosu gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen Zehra Küçük baba tarafından aslen Rize’lidir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Mezuniyetin ardından 2010 senesinde çalışma hayatına SkyTurk haber merkezi ile adım atmıştır. 1 sene çalışmış daha sonra, 2011 senesinde 360 TV’ye transfer olmuştur. 360 TV ekranlarında hafta içi her gün Günaydın Türkiyem programı ile hafta içi ana haber bültenini sunmuştur.


2017 e 2018 yılları arasında 24 TV’de Gece Raporu, daha sonra Moderatör Gece ve hafta sonu ana haber bülteni ile kariyerini sürdürmüştür. 11 Haziran 2018 tarihinde ise NTV’ye transfer olan Zehra Küçük bu NTV bünyesinde hafta içi gece haberleri ve hafta sonu gün içi haberleri ile ekranlarda sunucu ve spiker olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

2019 yılında TRT Haber ekranlarında yayınlanan ve Sıcak Nokta isimli programı sunan meslektaşı Osman Küçükdalak ile nişanlanmıştır.

Boyu 1.74 cm, kilosu 56’dır, doğum tarihi 1986’dır, ancak gün ve ay olarak bilgisine ulaşılamadığı için burcu nedir sorusunun cevabına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz