Zehra Kelleci

0

Zehra Kelleci Star Tv ekranlarında yayınlanan Yüz Yıllık Mucize adlı dizi için kamer karşısında. Güzel isim hakkında merak edilenler. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Zehra Kelleci Kimdir?

Zehra Kelleci oyuncu, tiyatrocu. İzmir Amerikan Koleji ve Koç Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Rezzan Çankır Menajerlik bünyesinde oyunculuk eğitimi almıştır.

Üniversite eğitim döneminde Doğuş Çay’da stajer olarak çalışmış, 2022 senesinde ise Eczacıbaşı Yapı Ürünlerinde satış elemanı olarak çalışmalar da bulunduğu belirtilmektedir.

Aldığı diğer eğitimler şu şekildedir.

Haldun Dormen Sahne Tozu Tiyatrosu
Çetin Sarıkartal’dan Oyuncu Koçluğu
Bahçe Galata’da Oyunculuk Eğitimi
Yasemin Tüzün’den Oyuncu Koçluğu
Zehra Kelleci1

Zehra Kelleci Kaç Yaşında?

Zehra Kelleci 23 yaşındadır. Doğum tarihi 2000.

Zehra Kelleci Nereli?

Zehra Kelleci İzmir doğumludur. Güzel isim üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmış ve Koç Üniversitesi’nde eğitim almıştır.

Maalesef henüz boyu, kilosu gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Oynadığı Diziler:

Güzel oyuncu ilk dizi oyunculuk deneyimini 2023 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Yüz Yıllık Mucize isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de ayrıca, Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan ve Hümeyra gibi isimler de rol almıştır.

Resmi instagram hesabı @zehrakelleci ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz