KimNereli.net

Zehra Cücük

Zehra Cücük Kimdir?

Zehra Cücük
Gerçek adı: Zehra Cücük
Doğum Tarihi: 14/04/2001 (19 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Bekar
Burç: Koç
Meslek: Şarkıcı
Doğum yeri: İstanbul

Zehra Cücük Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Zehra Cücük son zamanlarda özellikle Youtube video sitesinde yayınlanan ve seslendirdiği şarkılar ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Peki kaç yaşında? aslen nereli? burcu nedir? hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Nisan ayında İstanbul’da dünyaya gelen Zehra Cücük baba tarafından aslen Kahramanmaraş Elbistan, kütüğüne kayıtlıdır. Ortaokul döneminde iken yıl sonu gösterisinde söylediği şarkı ile dikkatleri üzerine çekmiş, daha sonra şarkıları Youtube video kanalına yüklemeye başlamıştır. Lise mezunu olan başarılı isim üniversite sınavlarına hazırlanmaktadır.

Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı 23,9bin civarında, bu sayı youtube video kanalında ise şimdilik 47B civarında seyretmektedir.

Çok küçük yaşlardan itibaren kendi kendine şarkıları söylemeye başlamış, o yıllardan itibaren doktor veya öğretmen olmak istediğini ana günümüzde müziği kendisine meslek edinmek istemektedir. Özellikle son yıllarda tüm dünyayı kasıp kavuran Billie Eilish‘i çok beğendiğini belirtmiştir. Bunun dışında sevdiği isimler arasında Emir Can İğrek, Onur Can Özcan, Dktt ve Yyk gibi gruplarda yer almaktadır.

Eğitimini konservatuvar’da değil Psikoloji alanı üzerine devam ettirmek, diğer yandan müziğide sürdürmeye karar verdiğini, bir süre hobi olarak ta kalabileceğini ama zamanın neler getireceğini de henüz kestiremediğini dile getirmiştir. 2019 yılında Küçük Çiftlik Park’ta Gripin ile aynı sahneyi paylaşmıştır.

Youtube video kanalında, İkiye On Kala – Bütün İstanbul Biliyo, Makyaj, Bekle Dedi Gitti, Beni Sen İnandır, Bundan Öte Ayrılık Var, Eskimiş Senelere, Gönülçelen, Mühür, Suç Mahalli, Bedel ve daha bir çok şarkı ile büyük beğeni kazanmıştır.


YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Zehra Cücük
Gerçek adı: Zehra Cücük
Doğum Tarihi: 14/04/2001 (19 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Bekar
Burç: Koç
Meslek: Şarkıcı
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

472.940 kez okundu

2.

Beren Saat

414.793 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

412.554 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

355.961 kez okundu

5.

Tarık Akan

306.165 kez okundu

6.

Tarkan

251.525 kez okundu

7.

Volkan Demirel

235.710 kez okundu

8.

Emre Mor

211.029 kez okundu

9.

Ersay Üner

207.289 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

206.367 kez okundu