Zafer Calayoğlu

0

Zafer Calayoğlu TAPINAK “Tanrının Unuttuğu Kavim İsrailoğulları” kitabının yazarı. Katıldığı canlı yayın televizyon programları ile merak edilen isim olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Zafer Calayoğlu Kimdir?

Zafer Calayoğlu araştırmacı, yazar, TAPINAK “Tanrının Unuttuğu Kavim İsrailoğulları” kitabı yazarı. Edebiyat dünyasının tanınan isimlerinden biridir. Berat Tv – Yeşilyol TV Ortak Canlı Yayınında Murat Zurnacı ile kahinleri ve kehanetleri konuştukları programları büyük ilgi görmüştür.

Ayrıca Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz, Türker Akıncı‘nın her hafta farklı konu ve konuklarla gündemin nabzını tuttuğu Ne Var Ne Yok gibi pek çok televizyon programına konuk olmuştur.

Zafer Calayoğlu Nereli?

Zafer Calayoğlu Antalya’lıdır.

Özellikle araştırma – inceleme, din ve mitoloji, dinler tarihi kategorilerinde eserler yazmış bir isimdir. Sosyal medya dünyasının da yakından takip ettiği bir isim olan Calayoğlu, Tapınak – Tanrı’nın Unuttuğu Kavim İsrailoğulları isimli kitabı kaleme almıştır.

Resmi instagram hesabı @zafercalayoglu resmi twitter hesabı ise @zafer_calayoglu ‘dur.

Hakkında nereli, youtube kanalı, vikipeti, yahudimi, kitapları, kaç yaşında gibi pek çok sorunun cevabı merak konusudur. Ancak merak edilen bir çok bilginin cevabına ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz