Yusuf Şenli

0

Yusuf Şenli son dönemlerin sosyal medya dünyasından en çok dikkat çeken isimlerinden birisidir. Hali ile hayranları tarafından da bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca hakkında hayatı ve biyografi bilgileri.

Yusuf Şenli Kimdir? Aslen Nereli?

1999 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Şenli, doğma büyüme aslen Eskişehir’lidir. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. İlk zamanlar sadece tiktok üzerinden paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ardından son dönemde ise hem youtube video kanalı, hem de İnstagram hesabını da aktif bir şekilde kullanarak ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Ülkemizde tiktok takipçi sayısına bakıldığı zaman Türkiye adına en fazla tiktok takipçi sayısına sahip isimlerinden birisidir. Özellikle bir çok tiktok fenomeni ile birlikte çektiği videolar ciddi izlenme sayısına ulaşmıştır.

Yusuf Şenli Boyu, Kaç yaşında?

Boyu 1.70 cm, kilosu 60, burcu ise koç’tur. 2021 yılı itibariyle 22 yaşındadır. Resmi instagram hesabını @yusufsenli ismi ile kullanmaktadır. İnstagram hesabında günümüz itibariyle 663bin civarında takipçisi bulunuyor. @YusufŞenli youtube video kanalında ki abone sayısı 143 B, Tiktok hesabında ki takipçi sayısı ise 2.8M.

Bir dönem sevgilisi Uzunmakarna olarak tanınan Özgür Balakar idi. Ancak 2021 yılında bir video ile ayrıldıklarını açıklamışlardır. Günümüzde sevgilisi var mı? varsa kimdir? sorusunun cevabı henüz bilinmemektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz